Prodentis

CZYM SIĘ KIERUJEMY?

Nasz główny cel

Naszym celem jest pomoc szerokim rzeszom pacjentów w każdym wieku, niezależnie od ich możliwości materialnych.

Oferujemy Państwu kompleksową opiekę stomatologiczną:

  • leczenie stomatologiczne z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej, endodoncji (leczenie kanałowe pod mikroskopem), protetyki stomatologicznej, a także implantologii i implantoprotetyki (implanty) oraz ortodoncji (aparaty stałe i ruchome)
  • świadczenia stomatologiczne refundowane przez NFZ nieodpłatnie u osób ubezpieczonych
  • możliwość łączenia świadczeń stomatologicznych wykonywanych nieodpłatnie z odpłatnymi, lepszymi jakościowo
  • dla Pacjentów, którzy chcą korzystać z usług medycznych na najwyższym poziomie, ale bez obciążania budżetu domowego oferujemy możliwość płatności ratalnej w najtańszym systemie eMediraty

ProDentis skupia lekarzy dentystów z zakresu wszystkich specjalności stomatologicznych! Współdziałamy ze sobą w sposób interdyscyplinarny, co oznacza, że konsultujemy między sobą trudniejsze przypadki. To umożliwia wykonywanie procedur stomatologicznych w sposób gwarantujący najwyższą jakość, zgodnie z najnowszymi osiągnięciami. To co nas wyróżnia w naszej branży to fakt łączenia niezbędnego doświadczenia specjalistów z nowoczesnością oraz entuzjazmem i ambicją młodszych kolegów.

ProDentis to także ośrodek dydaktyczny, gdzie od lat prawo wykonywania zawodu, pod nadzorem doświadczonej kadry, zdobywają stomatolodzy, absolwenci wrocławskiej oraz wrocławskiego, śląskiego i poznańskiego Uniwersytetu Medycznego. Ponadto od 2009 roku ProDentis posiada pozytywną opinię Wojewódzkiego Konsultanta ds. protetyki stomatologicznej oraz akredytację Ministra Zdrowia jako podmiot prowadzący specjalizacje stomatologiczne dla lekarzy stomatologów specjalizujących się z zakresu protetyki stomatologicznej.

CZAS COŚ OPOWIEDZIEĆ.

Trochę historii

ProDentis powstał w maju 1997 roku. Wówczas, po pięciu latach indywidualnej praktyki stomatologicznej lek. stom. Barbary Ujec-Kalety, doszliśmy wspólnie do przekonania, że możliwości diagnostyczne i terapeutyczne jak i umiejętności pojedynczego stomatologa w indywidualnym gabinecie są znacznie ograniczone. Główne przyczyny tych ograniczeń to limity sprzętowe oraz brak możliwości łączenia wiedzy i umiejętności z zakresu tak wielu specjalizacji stomatologicznych przez pojedynczego stomatologa. Uznaliśmy, że czasy kiedy jeden stomatolog skutecznie leczył wszystko już dawno minęły a tendencją współczesności jest specjalizacja w określonych dziedzinach stomatologii, tak jak w całej medycynie, jako skutek jej olbrzymiego rozwoju i postępu.

Wykonujemy pełny profil usług stomatologicznych

KLIKNIJ, ABY ZOBACZYĆ

Zapraszamy do kontaktu: